Inglise keel: kesktase B1: grupp 2

Inglise keele kesktase B1+(Intermediate B1+). Kursus sobib inimesele, kes on kesktaseme (B1) juba läbinud ja soovivad nüüd seda korrata ja kinnistada.

16.01-22.05.2018
T 17.00-18.30

Kursuse hind sisaldab originaalõpikut. Kursusetasule käibemaksu ei lisandu.

Õppematerjal: "English File Intermediate Plus" 4th Edition.

Õppemeetodid

Kursusel arendatakse kõiki nelja osaoskust – rääkimis-, kuulamis-, lugemis- ja kirjutamisoskust. Põhirõhk on suulise eneseväljendamise ja suhtlusoskuse arendamisel.

Kursusel kasutatakse eelkõige aktiivõppemeetodeid, mille puhul õppijad osalevad aktiivselt õppeprotsessis ja on sunnitud rääkima, kuulama ja kaasa mõtlema. Kasutatakse paaristööd ja rühmatööd, esitatakse erinevaid dialooge ja mängitakse rollimänge.

Kuulamis- ja mõistmisoskust aitavad arendada CD-plaatide kuulamine ja videote vaatamine. Ülesanded on võimalikult lähedased loomulikele suhtlussituatsioonidele ja annavad võimaluse kasutada õpitud väljendeid ja struktuure.

Kursusel kasutatakse kaasaegseid õpikuid ja autentseid tekste. Keeleõppe rikastamiseks kasutatakse õppija isiklikke kogemusi.

Õppe sisu

The generation gap. What were you like as a child? Vocabulary – stages of life. Grammar – Past simple and Continuous, used to.

In the picture. Taking photos. Vocabulary – photography. Grammar – prepositions.

The rubbish! Rubbish and recycling. Future forms: will/shall and going to.

Degrees and careers. Study and work. First and second conditional.

What`s on? Television. Present perfect simple.

The country. Present perfect continuous.

Iseseisva töö kirjeldus

Iseseisev töö aitab eelkõige korrata ja kinnistada tunnis läbivõetut – õppida sõnavara, lugeda tekste või teha harjutusi. Õpiku juurde kuuluv iTutor DVD-Rom aitavab tunnis õpitut korrata ja kinnistada.

Ruth Jõgi

Ruth Jõgi lõpetas Tartu Ülikooli 1984 aastal. Alates 1991. aastast töötab Ruth Karlova Gümnaasiumis inglise keele õpetajana. Tartu Rahvaülikoolis alates 2001. aastast. 2016. aastal valiti Ruth Tartu Rahvaülikooli aasta õpetajaks.